Návrat na hlavní stránku
dvanáct dvanáct dvanáct
příští slezina: o prázdninách operativně
Rozhledna Na Sedle
Helenka podává situační zprávu o rozhledně na Sedle.

Rozhledna Na Sedle
V poslední době se zdálo, že kolem rozhledny Na Sedle vládne jakési ticho, ale asi se blýská na lepší časy, jak dokazuje tato agenturní zpráva, kterou před časem vyhrabala Bílá Pěna Helenka.

Albertoměr
Nekonečný příběh Albertova hubnutí dospěl na Otavě '05 až k sázce s Johankou, že hlavní hrdina zhubne do příští vody o 12 kg. Předmětem sázky je, jak jinak, láhev 12-tileté whisky a slavnostní chvíli fotograficky zdokumentoval Honza.
Po téměř půlročním váhání, když přibral další 4 kg, se Albert konečně rozhoupal a své snažení zahájil rekognoskací aktuálního stavu a pečlivým naplánováním budoucího vývoje - viz graf.
A tady je závěrečný stav k 24. 7. 2006. Čumbrku, co říkáš tomu zdrcujícímu finiši?

Dovětek z víkendu 10. - 12. 7. 2015: V pátek večer stáli vedle sebe v Kalné v jídelně Albert a Míra. A ten výrazně drobnější byl Albert.
Helenka

Šéfík píše:
... (tady je chvála na naše webové stránky, tu skromně přeskočíme) ... Přidávám soubor s pár písničkama, které často hrajeme, snad se hodí. Jinak co se týče textů písniček upozorňuju na server www.supermusic.sk. Nic lepšího jsem zatím nikde na webu nenašel.