Návrat na hlavní stránku
dvanáct dvanáct dvanáct
příští slezina: 6. 1. U Šumavy
Stezky a trasové noclehy

Stezka Kraj (název) Termín Zakončení Noclehy
1 KRKONOŠE 23. – 26. 4. 1964 Harrachov ---
2 ORLICKÉ HORY 8. – 11. 10. 1964 Zdobnice ---
3 JIZERSKÉ HORY 22. – 25. 4. 1965 Harrachov ---
4 ŠUMAVA 21. – 24. 10. 1965 Velhartice ---
5 JESENÍKY 21. – 24. 4. 1966 Horní Branná ---
6 KRKONOŠE 3. – 6. 11. 1966 Horní Maršov ---
7 VYSOČINA 13. – 16. 4. 1967 Předhradí Skuteč, Krouna,
Svratouch, Křížová
8 DĚČÍNSKO 26. – 29. 10. 1967 Tolštejn Veselí p. R., Jetřichovice 2x, Kytlice
9 CHODSKO 25. – 28. 4. 1968 Rýzmburk
n. Kdyní
Domažlice, Kout,
Koráb, Kdyně
10 BESKYDY 7. – 10. 11. 1968 Frýdlant
n. Ostravicí
Trojanovice, Radhošť,
Ráztoka, Pustevny
11 JIŽNÍ ČECHY 24. – 27. 4. 1969 Dívčí Kámen Č. Budějovice, Lipí,
Křemže, Chlum
12 individuálně
po trasách
podzim 1969 --- Broumov, Křimice,
Hvězda, Žďár
13 ORLICKÉ HORY 23. – 26. 4. 1970 Dobrošov Rokytnice,
Orlické Záhoří,
Trčkov, Deštné
14 ŠUMAVA 28. – 31. 10. 1971 Velhartice Kubova Huť,
Filipova Huť,
Modrava,
Hrádek u Sušice
15 ČESKOMORAVSKÁ
VYSOČINA
6. – 9. 5. 1972 Roštejn Nová Bystřice, Lovětín,
Mrákotín, Lipolec
16 JESENÍKY 3. – 6. 5. 1973 Loučná n. Desnou Stříbrnice, Ostružná,
Červenohorské sedlo, Ovčárna
17 SLAVKOVSKÝ LES 3. – 6. 10. 1974 Pionýrské u Lokte Mnichov, Kamenice, Andělská Hora, Pionýrské u Lokte
18 HALASŮV KRAJ 9. – 12. 10. 1975 Aueršperk Podlesí, Sněžné, Samotín, Karasín
19 VALAŠSKO 14. – 17. 10. 1976 Rožnov
p. Radhoštěm
Dolní Hričov, Semeteš, Na kasárni, H. Bečva
20 MEZIHOŘÍ 29. 9. – 2. 10. 1977 Potštejn Rozhraní, Boršov, Luková, D. Libchavy
21 TŘEBOŇSKO 17. – 20. 5. 1979 Rožmberk Jihlávka, Dačice,
Člunek, Plavsko
22 PODKRKONOŠÍ 8. – 11. 5. 1980 Pecka Rovensko, Bozkov, Herlíkovice, Dolní Kalná
23 CHŘIBY – PÁLAVA 1. – 4. 10. 1981 Velehrad Valtice, Lužice,
Bzenec, Tupesy
24 PLZEŇ – JIH 19. – 22. 5. 1982 Velhartice Plzeň, Přeštice, Bolešiny,
Hory Matky Boží
25 FATRA 29. 9. – 2. 10. 1983 Likava
u Ružomberku
Roháče – Červenec 3x
26 ČESKÉ
STŘEDOHOŘÍ
5. – 9. 5. 1984 Žandov Levín, Ostré, Holany, Valteřice
27 JAVORNÍKY 19. – 22. 9. 1985 Čadca Krušetnica, Stará Bystrica, Zákopčie
28 PLZEŇSKO – SEVER 8. – 11. 5. 1986 Žlutice Loket, Krásno, Otročín, Zhořec (Vlkošov)
29 SLEZSKO 1. – 4. 10. 1987 Vikštejn Těškovice, Žimrovice, Podhradí
30 VYSOČINOU 5. – 9. 5. 1988 u Aueršperku Ochoz u Brna, Senetářov, Černá Hora, Štěpánov n. Sázavou
31 CHODSKO 5. – 8. 10. 1989 Rýzmburk Bělá n. Radbuzou, Capartice,
Kout na Šumavě
32 ČESKÁ KANADA 9. – 13. 5. 1990 Telč Slavonice, Vnorovice, Hříšice, Krahulčí
33 ORLICKÉ HORY / JESENÍKY 24. – 28. 10. 1991 Králíky Skorošice, Lipová Lázně, Branná,
Dolní Morava
34 ŠUMAVA 6. – 10. 5. 1992 Velhartice Prášily, Javorná, Malonice
35 MORAVSKÉ SLOVÁCKO 30. 9. – 2. 10. 1993 Velká
n. Veličkou
Strání, Nová Lhota, Hrubá Vrbka
36 TŘEBOŇSKO 19. – 22. 5. 1994 Borovanský
mlýn
Soběnov, Omlenička, Svatý Jan, Stážkovice
37 SEVEROVÝCHODNÍ ČECHY 28. 9. – 1. 10. 1995 Kuks Nová Paka, Čistá, Zvičina, Hřibojedy
38 JIŽNÍ ČECHY 8. – 12. 5. 1996 zámek Blatná Bohumilice, Šumavská Hoštice, Nimšovice, Novosedly, Záhoří
39 BESKYDY 25. – 28. 9. 1997 Štramberk Střítež n. Ludinou, Pohoř, Starý Jičín
40 LUŽICKÉ HORY 20. – 24. 5. 1998 Ještěd Obora, Božíkov, Dubenec, Český Dub
41 CHODSKO 22. – 26. 9. 1999 Babylon Bělá p. Radbuzou, Třemešné, Rybník, Chodov
42 JINDŘICHOHRADECKO Krajem
úzkorozchodných železnic
3. – 8. 5. 2000 ž. st. Hůrky Tušť 2x,
Chlum u Třeboně,
Libořezy, Nová Bystřice
43 ČESKÉ
STŘEDOHOŘÍ
27. – 30. 9. 2001 Ploskovice Heřmanov, Zubrnice, Chudoslavice
44 ŠUMAVA 8. 5. – 12. 5. 2002 Velhartice Strážov, Javorná 2x, Mokrosuky
45 POSÁZAVÍ 24. 9. – 28. 9. 2003 Benetice
u Světlé n/S
Stan, Dolní Sokolovec, Dolní Krupá, Ředkovec
46 ZÁPADEM 12. 5. – 16. 5. 2004 Lázně Kynžvart Hrozňatov, Doubrava,
Tři Sekery, Valy
47 ZBOJNÍCKA 28. 9. – 2. 10. 2005 amfiteátr
Terchová
Zázrivá, Belá 2x, Terchová
48 MÁCHOVA 28. 4. – 1. 5. 2006 pod Bezdězem Zakšín – Konírna, Jestřebice, Obora 2x
49 KYJOV 26. – 30. 9. 2007 amfiteátr Kyjov Havřice, Břestek, Osvětimany, Moravany
50 ŠVÝCARSKÁ 8. – 11. 5. 2008 pod hradem
Tolštejn
Jablonné v Podještědí, Krompach 2x,
Horní Světlá
51 ŘEMESLNICKÁ 24. – 28. 9. 2009 pod hradem
Potštejn
Rokytnice v Orl. h. 2x, Slatina n. Zdobnicí, chata Na Vyhlídce nad Vamberkem
52 CHOMUTOV 5. – 9. 5. 2010 u Kamencového jezera Děčín, Ostrov u Tisé,
Zadní Telnice – U Nováčka, Proboštov
53 VESELÍČKO 26. – 30. 10. 2011 Veselíčko
u Milevska
Smilovy Hory, Chotoviny, Jistebnice, Zběšičky
54 LITOMYŠL 4. – 8. 5. 2012 Litomyšl, hráz Primátorského rybníka Choceň, Andrlův Chlum, Kozlovský kopec, Litomyšl
55 KRKONOŠE 25. – 29. 9. 2013 pod Smejkalovou boudou Svoboda n. Úpou, Husova bouda 2x, Strážné – chata Rozhled
56 MORAVA 7. – 11. 5. 2014 Boskovice, areál letního kina Mladeč, Kladky, Jaroměřice, Sudice
57 PLASY 24. – 28. 9. 2015 Plasy, Velká louka Bezdružice, Melchiorova Huť, Manětín,
Plasy – RS Máj
58 KRAJEM ČESKÝCH KLASIKŮ 4. – 8. 5. 2016 Úpice, Dlouhé Záhony Ostaš u Police nad Metují, Bučnice, Radvanice, Markoušovice
59 ŽELEZNÉ HORY 27. 9. – 1. 10. 2017 Třemošnice Hlinsko,
Trhová Kamenice,
Seč – Ústupky,
Žlebská Lhotka
60 KYJOV 3. – 8. 5. 2018 Kyjov, letní kino Strání (Popelka),
Javorník – Filipov,
Radějov – Lučina, Strážnice, Milotice
61 POVODÍM BLANICE 25. – 29. 9. 2019 Helfenburk Strážný, Stožec (2x), Volary
62 DEMARKAČNÍ 23. – 28. 9. 2020 měl být Hrádek u Rokycan, ale nebyl Skryje, Třímany, Radnice, Volduchy, Dobřív
63 DEMARKAČNÍ 23. – 28. 9. 2021 Letní kino Písek Stará Vráž, Písek, Heřmaň – Benešovský mlýn, Písecké hory – Živec (2x)