Návrat na hlavní stránku
dvanáct dvanáct dvanáct
příští slezina: o prázdninách operativně
Má drahá Heleno,
Namasté. Píše vám H. M. Santosh. Máme se všichni dobře a jsme zdraví. Jak se daří členům vaší rodiny?
Dostal jsem váš dopis s obrázkem (fotografií). Jsem velice šťastný, že vás všechny vidím v dopise.
Jak se daří ...? Dostala jste od ní nějaký dopis?
Přeji vám všem veselé vánoce a šťasný nový rok. Naše rodina slavila Deepavali (největší hinduistický svátek, viz např. popis ve Wikipedii, pozn. red.). Zapálili jsme svíčky a odpalovali jsme petardy.
Naše škola slavila stříbrné výročí. Měli jsme bohatý program. Já jsem se zúčastnil zpěvu. Náš program byl přenášen v TV. Jsem velice šťastný.
Proběhly naše pololetní zkoušky a já jsem odpovídal velice dobře. Můj oblíbený předmět je matematika a "social studies" (něco jako prvouka, pozn. red.) Učím se dobře.
Máme nyní velmi dobré počasí. Letos silně pršelo. Ve škole jsme měli závody v pomalé jízdě na kole a já jsem vyhrál druhou cenu.
Dostal jsem vánoční oblečení, které jste mi poslali. Mockrát děkuji za vaši lásku a podporu. Vždy si na vás vzpomenu ve své každodenní modlitbě. Od dubna do června máme prázdniny.
Děkuji, že mi pomáháte poskytnutím knih, tašky, uniformy, školních poplatků atd. Jsem vám vděčný. Sbor Matky Terezy zřídil bezplatný zdravotní tábor a já jsem tam byl a nechal si prohlédnout zuby. Děkuji vám za to vše, co pro mě děláte.
Budu končit. Čekám na vaši odpověď.
Váš milující H. M. Santosh