Návrat na hlavní stránku
dvanáct dvanáct dvanáct
příští slezina: o prázdninách operativně
Kamarádi,
zdá se to neuvěřitelné, ale akce ptačích/neptačích slezin vstupuje v lednu do svého dvanáctého ročníku. A protože papež při příležitosti zvláštních jubileí vyhlašuje svatý rok, tak ho v roce 2018 vyhlásíme taky. Nebojte se, nebudeme se scházet na svatých místech, ale v hospodách, restauracích či vinárnách v jejich blízkosti či se «svatými» jmény. Vaše případné tipy uvítáme.
Jů a HeLe


23. 6. 2018 – 13. Svatojánská degustace u Jurků
Načínáme druhý tucet tak tradiční a oblíbené akce, že snad popis není třeba. Navíc Eva určitě včas pošle podrobné pokyny e-mailem.

13. – 16. 9. 2018 – Červenec v září
Vydrž Dušan

„Loni v létě jsem se šoural nahoru Žiarskou dolinou k Žiarské chatě a přemítal jsem, zda ještě dám dohromady turistickou partu do Roháčů. Až jsem narazil na povzbuzující nápis na cestě. A tak jsem si řekl, že to zkusím.

Takže:
Dvanáctkoví turisté,
na chatě v Liptovských Tatrách v Červenci je volný termín 13. – 16. 9. 2018. Minulé výstavní počasí si netroufám slibovat. Můžu jen potvrdit, že holiny do sněhu na cestu k latríně jsou v pohotovosti. Komu by se vešla tatranská turistika do letního programu, nechť se mi ozve. Aby nám otevřeli chatu už od čtvrtka, musí nás být alespoň 10.“
Zdravím Dušan

12. – 14. 10. 2018 – Pidistezka
„Zarezervovala jsem ubytování v Oldřichově v Hájích na termín 12. a 13. října, jak jsme se domluvili. Oldřichov se nachází cca 10 km za Libercem a jede tam vlak.“
Magda