Návrat na hlavní stránku
dvanáct dvanáct dvanáct
příští slezina: 3. 9. U Šumavy
Kamarádi,
protože příští rok se i mladá Jů stane starobní důchodkyní, rozhodli jsme se věku postavit čelem a příští rok budou sleziny staré, tedy v místech se stářím jakkoliv spojené. Vaše podněty s radostí uvítáme.
Jů a HeLe


1. – 9. 8. 2020 – Voda
8. – 16. 8. 2020 – Voda
Dvanáctka má své tradice a jistoty. Jednou z nich je dříve voda, nyní spíše vodácký pobyt v Čepicích první týden v srpnu. Sice to nejdřív vypadá všelijak, pesimista Ištván dokonce cestou na jih vyjádřil obavy, že tam budeme sami, ale nakonec stálo na vyprahlém tábořišti šest stanů, na vodu byly spuštěny tři lodě a na čtvrteční slezině nás bylo dvanáct a Ištván. Hvězdičku u Johánka na mostě pořád máme, paní v krámku je milá, ta v kamenné hospodě stále protivnější, ještě že se dá posedět u vody před mostem (provozuje majitel pivovaru) nebo ve dvorku cestou na tábořiště (loňské občerstvení na hnoji).
A vy, co to tam neznáte, zapište si do diáře na rok 2020 datum 6. srpna, to bude zase v Čepicích slezina. Přijeďte, postavte si na louce stan a projděte se po krásném okolí, když už si netroufáte na vodu, zkontrolujte třeba hvězdičku na mostě a schod na rozhledně na Sedle.
Na shledanou se těší
Helenka.

10. – 13. 9. 2020 – Červenec v září
Dvanáctkoví turisté,
další sudý rok je tady a i když se nám Stezka přesunula na konec září, pořád platí, že na chatě v Liptovských Tatrách v Červenci je volný termín 10.-13.9.2020.
Máme prozatím zamluvenou chatu pro cca 25 lidí. Domlouval jsem to s chatárem Ivankem už v únoru, ale pak přišlo období, kdy jsem si netroufal cokoliv zveřejnit, abyste si neťukali na čelo. Nevím, jak bude po létu přítomen vir v populaci české, či slovenské. Prozatím platí, že včera (tj. 11. 5., pozn. red.) se otevřela chata "Pod Náružím" a Ivan mi včera potvrdil, že s námi počítají.
Všechno ostatní je stejné jako bylo, tedy i podmínka, že nás musí být alespoň 10, aby nám otevřeli chatu od čtvrtka. Já bych jel zase napřed, zase s Fousem a zase s Mildou a zase bychom pro Vás nakoupili jídlo. Kdo by zase vařil ještě nevím, ale musí to být někdo z nás, abychom se zase dobře najedli. Jinak budeme o hladu. Možnost vyvezení báglů, jídla a osob na chatu je možný.
Vím, že dnes nikdo nemůže s určitostí napsat, že pojede. Zajímá mně, komu by se Tatry vešly do programu a měl chuť vyrazit, když bude OK.
Zdravím
Dušan


25. – 28. 9. 2020 – Stezka


Zobrazit na větší mapě

Noclehy + restaurace:
-1. středa 23. 9. Skryje penzion Trilobit tamtéž
0. čtvrtek 24. 9. Kladruby penzion Na Prachárně tamtéž
1. pátek 25. 9. Radnice farma Dvorec tamtéž
2. sobota 26. 9. Volduchy Autokemp ATC Veselý Habr tamtéž
3. neděle 27. 9. Dobřív Turistická ubytovna TJ Sokol Stará Hospoda
Zakončení v pondělí (!!!) 28. 9. v přírodním divadle v Hrádku u Rokycan.

Bez záruky – vše může být jinak.
„Pepa shromažďuje zájemce o minus první nocleh na příští stezku. Ve Strání loni nás sice bylo pouhých sedm a jak jsme si užili Velkou Javorinu.“ Helenka
Noclehy všech tras